Sofya Spor Akademisi Fiyatları

fiyatlari sofya spor akademisi

Spor anlamında aklınızda ne varsa bulabileceğiniz ve ünlü sporcuların yetişmesinde imzası olan Bulgaristan Sofya spor akademisi Türk öğrencilerin akınına uğramaktadır. Cazip koşullarla hizmet veren okul aslında biz de maalesef olmayan bir eğitim sistemi ile eğitim vermektedir, sınava girmeden kayıt olabilmeniz ise ayrı bir güzellik olarak karşınıza çıkıyor. Türkiye’de eğitimin ne kadar yüksek ücretlerle yapıldığı hepimizin malumu, ama Bulgaristan eğitim alanında devrim yarattığı gibi çok da ucuz fiyatlar ile örenci kabul etmektedir. Bu akademide eğitim yalnızca Bulgarca yapılmaktadır, Bulgarca bilmeyen öğrenciler için 2 dönemlik kurslar vardır ve bunda başarılı olup sertifika alan öğrenciler kesin kayıt yaptırarak eğitim almaya başlayacaklardır. Sofya Spor Akademisi fiyatları el yakmayacak hatta yurdumuzdakilerle kıyaslandığında oldukça düşük fiyatlardır.

Öğrenciler genellikle Bulgarca bilmedikleri için hazırlık okumak zorundasınız. Yine Bulgarca olan lisans ve yüksek lisans eğitimi için gibi bir paraya ihtiyacınız olacaktır. Avrupa çapında bir okulda, harika eğitmenler tarafından eğitilmenin ve dünya vatandaşı sayılmanın bedeli çok olmasa gerek. Sofya Spor Akademisi fiyatları diğer ülkelerdeki üniversitelerin fiyatları göz önünde bulundurulduğunda çok yüksek olmadığı anlaşılıyor. YÖK tarafından tanınırlığı olması ise ayrı bir güzel bir durumdur..

Almanya’nın ünlü Köln spor akademisi kısa adı NSA olan Sofya Spor akademisini standartlar ölçüsünde kendisine denk olarak tutuğunu açıklamıştır. Bu da gösteriyor ki bu üniversiteye başlayınca Avrupa çapında eğitim alacağınızı garantilemiş oluyorsunuz. Sofya Spor Akademisi fiyatları sizi zorlamayacak seviyelerde tutulmaktadır. Ev kiralamak isterseniz de yine uygun fiyatlara birkaç arkadaş beraber kalacağınız bir ev bulabilirsiniz. Sofya merkeze 5-6 kilometre uzaklıkta olan okula ulaşmak zor olmayacaktır ve Sofya’da yaşamak hiç de zor değildir. Gelin ayağınıza kadar gelen bu fırsatı iyi değerlendirin ve bu üniversiteye kaydınız yaptırın.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş