Sofya Spor Akademisi Puanları

puanlari Sofya Spor Akademisi

Puansız girilecek bir üniversitenin hayalini kurara gençler, sınava girmeden, taban puanları olmadan hemen kayıt olarak okumanın ayrıcalığını yaşamak isterler. Yurdumuz bu açıdan çok şanslı olamamıştır ne yazık ki, uzun yıllardan beri sınavı geçemeyenler üniversiteye alınmamakta ve gençler çok istedikleri halde eğitimlerini bırakmak zorunda kalmaktadır. Ama artık her şey değişti ve çok yakınınızda olan bir ülke gençlerimiz kapılarını açarak sınava girmelerine gerek kalmadan sadece lise diplomaları ile üniversiteye kayıt olma fırsatı sundu. Bu ülke Bulgaristan’dan başkası değil, hem de dünya çapındaki üniversitelerini Türk öğrenciler için hazırlayarak onların eğitim almalarına şans tanıdı. Sofya Spor Akademisi puanları yok, puan gözetilmeden, sınav şartı aranmadan artık üniversiteye kaydınızı yaptırabileceksiniz, gençler gözünüz aydın rüyalarınız gerçek oldu.

Gerçekten de Avrupa’da kabul görmüş eğitim sistemi ve eğitmenleri ile saygınlık kazanmış olan bu akademinin öğrencisi olmanın ayrıcalığını siz de yaşayın. Bulgaristan bize her yönü ile çok yakın, orada kendinizi yabancı gibi hissetmeyeceksiniz, insanlarının sıcak kanlı ve güler yüzlü oluşları sizi rahatlatacaktır. Avrupa birliğine üye olduktan sonra çok gelişen ve eğitim alanındaki atılımları ile gündem yaratan Bulgaristan bir üniversiteler cenneti. Sofya Spor akademisi puanları olmayan bir akademi, liseyi bitirin, diplomanızı elinize alın ve koşa, koşa Sofya’ya gelin bu değerli sporcuların yetiştiği akademiye bir an evvel kayıt olun. Bulgarca verilen eğitimleri takip edebilmeniz için bu dili biliyor olmalısınız, bilmiyorsanız 2 dönme hazırlık okumalı ve ondan sonra kesin eğitiminiz geçmelisiniz.

YÖK’ün tanınırlığı olması bu akademiyi daha da cazip hale getiriyor Türk öğrenciler açısından. Eğer okul bittikten sonra yurda dönmek isterseniz sorun yaşamazsınız. Sofya Spor Akademisi puanları göz önünde bulundurmayan, sınav şartı aramayan özel bir üniversitedir. Her bölümün fiyatı aynıdır, hazırlık daha uygundur normal eğitim ücretinden. Her yıl için 3.000 Euro’dan başlayan fiyatlarla okuyabilirsiniz. Bizim ülkemizdeki eğitimlerin ne kadar yüksek olduğunu düşünürsek bu meblağın hiç de çok olmadığını görürüz. Avrupa çapında eğitim almanın verdiği öz güven hiçbir ücrete değişilmez.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş