Spor Akademisi Web Sitesi

web sitesi sofya spor akademisi

 

Avrupa’daki benzerlerinden hiç farkı olmayan ve lise mezunu olan her gence kapılarını sınavsız ve puansız açan Bulgaristan’ın en bilinen spor akademilerinden Sofya Ulusal Spor Akademisi web sitesi internetten ulaşabileceğiniz adresleri ile hizmetinizde. www.sofyasporakademisi.com yazdığınız zaman karşınıza bu kaliteli okul hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgi çıkacaktır. Bulgarca eğitim verilen her bölüm aynı şekilde ücretlendirilmiştir, yabancı dil problemi yaşayan gençler 2 dönem hazırlık kurslarında Bulgarcayı öğrendikten sonra kesin kayıtlarını yaptırıp okula devam edebilirler. Türkiye’deki pahalı eğitim şartları göz önünde bulundurulursa hiç da çok olmayan bir ücretlendirme olarak karşımıza çıkıyor.

Soya’ya 5-6 kilo metre uzaklığında olan spor akademisi, eğer isterseniz yurtlarda kalabilme imkanı da sunuyor. 3 veya 4 arkadaş aynı yurt odasını paylaşabilirsiniz. Ama isterseniz okul yakınlarında veya Sofya’da da kiralık ev tutarak okula gidip gelebilirsiniz, ulaşım sorun olmayacaktır. Sofya Ulusal Spor Akademisi web sitesi sizi her konuda aydınlatacak bilgilere sahiptir. Arama mortolarına www.sofyasporakademi.com yazmanız yeterli olacaktır istediklerinizi öğrenmeniz için. Kısa adı NSA olan bu kaliteli eğitim yuvası Bulgaristan’ın dünya çapındaki müsabakalarda altın ve gümüş madalyalar kazanan sporcularını da yetiştirmiştir, halen olimpiyat oyunları için sporcu yetiştirilmeye devam edilen bu okulun muhteşem spor tesisleri öğrencilerine açıktır.

Hepsi de kaliteli profesör ve doçentlerden oluşmuş eğitmen kadroları ile göz dolduran bu okul son yıllarda Türk öğrencileri için umut ışığı olmaktadır. Taban puansız sınava girmeden öğrenci kabul eden akademi sadece sizden lise ve dengi bir okulun diplomasını istemektedir. Sofya Ulusal Spor Akademisi web sitesi sayfaları bu akademi hakkındaki bilgilerle doludur. www.sofyasporakademi.com adresi size ışık tutacaktır. Bize ülke olarak yakınlığı, ulaşım sorununun olmaması, kültür benzerliğimiz, tarihi yakınlıklarımız ile Bulgaristan’ın bu Avrupa standartlarında eğitim veren akademisinin seçilme şansını arttırıyor, mezuniyet sonrasında iş bulma sorunu yaşamayacağınız gibi Avrupa ülkelerinde bile çalışabilirsiniz.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş